Niezwykłe kolczyki od chłopaka

 

Lubię obchodzić różnego rodzaju święta i rocznice ze swoim chłopakiem. Uważam, że jest to naprawdę urocze. Na początku roku nie mieliśmy zbyt dużo czasu dla siebie bo oboje byliśmy zajęci pracą, a więc nie świętowaliśmy razem Walentynek. Na szczęście Dzień Kobiet udało na się spędzić razem. Byłam naprawdę szczęśliwa z tego powodu.

Kolczyki, które dostałam są niesamowicie ozdobne

złote kolczyki wisząceW tym roku mój Dzień Kobiet był niezwykle udany. Z okazji tego dnia dostałam od swojego chłopaka złote kolczyki wiszące. Szczerze mówiąc naprawdę nie spodziewałam się takiego prezentu od mojego chłopaka. Nie jest on typem faceta, który nie jest romantyczny, jednakże w przypadku prezentów wybiera on raczej rzeczy użyteczne. Często też po prostu mnie, co chciałabym od niego dostać, albo co chciałabym mieć ale żal mi wydać na to pieniędzy. Dlatego też bardzo często prezentuje mi on rzeczy takie jak produkty do makijażu czy np. torebki. Tym bardziej więc ucieszyłam się, że dał mi takie ładne i ozdobne kolczyki. Przyznam, że sama nie wybrałabym lepszych – kolczyki te są one po prostu niezwykłe. Strasznie mi się podobają, bo nie są to proste, typowe kolczyki, tylko bardzo ekstrawagancka i modna biżuteria. Jako, że te kolczyki są bardzo duże to już sama taka ilość złota sprawia, że rzucają się one w oczy. Jednakże oprócz tego są one też ozdobione dużymi niebieskimi kamieniami oraz mniejszymi świecącymi się na różne kolory kryształkami.

Chociaż kolczyki, które dostałam od chłopaka są niesamowicie ozdobne to nie mam żadnego problemu by nosić je do codziennych stylizacji. Lubię bawić się modą i łączyć różne style i akcesoria – moje nowe ekstrawaganckie kolczyki świetnie pasuję mi do prostej stylizacji np. dżinsów i t-shirtu. Dodają mojemu wyglądowi pewnego rodzaju „pazura”.